ART / Lithographs / Litograph in colors 12837128
nr 1283 7128
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signed. Ej numrerad, sheet: 44x59,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad. Ej numrerad, bladets mått: 44x59 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1500
SEK 1400
Monday October 21 2019
at 18:04:33
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik